Akdeniz Bölgesi Marinaları

Alanya Marina;

287 denizde bağlama,yerinde zincir tonoz sistemi ve 150 karada olmak üzere,her bağlama yerinde elektrik,su,Tv ve telefon bağlantıları bulunan.Yarı olimpik ölçüde yüzme havuzu,tenis kortları,yat kulüp binası,eğitim salonları,kapalı spor salonları ve SPA merkezi ile spor ve sosyal faaliyetler için gerekli tüm olanakları yaratılmıştır.100 Ton kapasiteli Gezer Vinç – Travel Hoist ve 25 ton kapasiteli bot taşıyıcı, teknik servisiyle yatlar için kara park ve tamir bakım merkezi bulunmaktadır.Yat Malzeme Mağazası,marketi,çarşı merkezi ile yat sahiplerinin tüm alışveriş ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Adres; Alanya Marina, Akhan Mevkii, Yat Limanı Alanya / ANTALYA
D-Marin Turgutreis Marina;

75 m’ye kadar 550 yat bağlama ve 150 karada park kapasitesi olan D-Marin Turgutreis, ilk günden beri, her çeşit teknik, sosyal ve idari hizmeti sağlamaya elverişli ekipman ve olanakları ile yatlara ve sahiplerine yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak ziyaretçilerin denizle iç içe yaşarken modern hayatın gereksinimlerini karşılayabilecekleri tüm sosyal hizmet alanları tek tek düşünülmüştür. D-Marin Turgutreis sadece bir marina olarak değil, entegre bir turizm tesisi olarak yerli ve yabancı misafirlerine hizmet vermekte, çevreye duyarlı sistemleri ve bölge ekonomisine katkısı ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. D-Marin Turgutreis’te bulunan kamu otoriteleri binasında tüm kamu hizmetleri bir arada bulunmakta ve hudut kapısı giriş-çıkış işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

Adres;Gazi Mustafa Kemal Bul. No:26 Turgutreis -Bodrum / MUĞLA

Ecesaray Marina;

Ece Marina’nın kapasitesi -tekne ebatlarına bağlı şekilde- 460 teknedir. 60 metre uzunluğa kadar tekne bağlanabilen marinamızda sene boyunca güvenli konaklayabilirsiniz.Ece Marina, yüksek standartlı Butik Oteli, Muhteşem Havuzu, Barları, Türk ve Dünya Mutfağının essiz tadlarını sunan Restoranı, SPA & Wellness Center ve kuaförü ile konuklarına bu essiz doğal ortamın tadını çıkaracakları bir tatil fırsatı sunuyor. Ece Marina’nın içinde barındığı Fethiye, Bati Akdeniz’in en gözde yelken ve yatçılık merkezlerinden biri olup pek çok tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir.

Adres; Karagözler – Fethiye / MUĞLA

Göcek Exclusive Marina;

Marinamız, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek merkezine 10 dakika uzaklıkta Poruklu Koyu’nda bulunur. Uluslararası Dalaman Havaalanı’na 20 dakika mesafededir. Göcek beldesinin sahibi olduğu tek doğal kumsal, bu koyda bulunur. 18 metre ve üzeri yatları misafir etmek için kurulmuş olan marinamız bu alanda mevcut olan ihtiyacı karşılamaktadır. Göcek’in en korunaklı alanı olan marinamız iç koy olması sebebiyle yatların bağlanmasına oldukça elverişlidir. Konforlu ve bir o kadar teknolojik yenilikler göz önüne alınarak imal edilmiş olan yüzer iskelelerimizde 18 metre ve üzeri yatlara çağdaş işletme normları doğrultusunda hizmet verilmektedir. Yat sahipleri bağlı oldukları süre boyunca, yüzer iskele üstünde özel olarak tasarlanıp, imal edilmiş ve üstü kapatılmış olan, yalnızca kendilerinin kullanacakları “yüzer veranda”larında da vakit geçirebilecek, deniz üstünde yer alan “cafe-bistro” ünitelerinden yararlanacaklardır.

Adres; Büngüş Koyu Göcek Fethiye / MUĞLA

Göcek Village Port;

Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı, Göcek beldesi Büngüş Koyu’nda bulunan marina ve çekek alanımız belde merkezine 5 dakika, Uluslararası Dalaman Havaalanına 20 dakika mesafededir. Özellikle yaz zamanlarında, ağırlıklı olarak charter firmaları ve özel yat sahiplerinin ilgi odağı haline gelen Göcek ve çevresinin bağlama yeri ve kara park ihtiyacını karşılamak amacı ile tecrübeli kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Charter firmalarının kısa süreli konaklamalarında yaşadıkları zorlukları gidermesinde önemli bir destek-lojistik rolü üstlenecek olan marinamız, hem bu firmaların teknelerine hem de özel teknelere, 30.000 m2 ‘lik çekek alanında 200 ve 75 tonluk travel liftlerle her çeşit çekme-atma ve bakım-onarım hizmetini sağlamaktadır.

Adres; Poruklu Koyu Göcek Fethiye / MUĞLA

Karpaz Gate Marina

Karpaz Gate Marine, Akdeniz’in el değmemiş bir köşesinde, Kuzey Kıbrıs’ın keşfedilmemiş Karpaz yarımadasında yer almaktadır. Karpaz Gate Marina, dokunulmamış kumsalları, benzersiz plajları ve kristal berraklığındaki deniziyle keşfedilmeyi bekleyen yarımadanın tam kalbinde yer almaktadır. Karpaz Gate Marina içerisinde altı adet yüzer iskele bulunur. Her türlü kötü hava koşullarına karşı korunaklı marinada 5 metreden 55 metreye kadar olan yatlar bağlama yapabilmekte olup, toplam bağlama kapasitesi 300 teknedir. Boyu 55 metreye kadar olan süperyatlar için 16 adet bağlama yeri ayrılmış olup, bu bağlama yerlerinde süperyatların ihtiyaç duyabileceği tüm servisler sağlanabilmektedir.

Adres: Yeni Erenköy İskele, Karpaz / MERSİN

Kemer Turkiz Marina

Akdeniz’in tertemiz turkuaz sularında yüzebilir, kumsalda güneşlenebilir, su kayağından paraşüte, sürat teknesinden deniz bisikletine, rüzgar sörfünden kanoya, yelkenden ringoya, jetskiye kadar tüm deniz sporlarını profesyonel eğitmenler ve tecrübeli cankurtaranlar güvencesinde yapabilirsiniz.

Adres: Kemer Türkiz Marina  Kemer/ ANTALYA

Marmaris Yacht Marina;

Marmaris Yacht Marina , Marmaris şehir merkezinden sadece 8 kilometre mesafede, çam ormanlarıyla çevrilmiş Marmaris ve mavi Akdeniz manzarasına sahiptir. Marmaris Yacht Marina, 10 sene önce açılışından bugüne, hızla gelişip büyüyerek dünyanın en büyük servis kapasiteli marinalarından biri olmuştur. 650 tekne denizde ve 1000 teknede karada servis kapasitesine sahiptir. Ayrıca 330 tonluk lifte , tüm teknik servis altyapısına ve 24 saat güvenlik sistemine sahiptir. Tüm kişisel ihtiyaçlarınıza en iyi biçimde cevap verebilecek çamaşırhane, yeni duş bölümleri , süpermarket ve teknik malzeme satış mağazaları da marinamız bünyesinde bulunur.

Adres: Marmaris Yacht Marina Adaköy, Yalancı Boğaz Mevkii Marmaris / MUĞLA

Martı Marina;

 The Yacht Harbour Association (TYHA) ından “5 Altın Çıpa” ile sertifikalandırılmıştır. Martı Marina & Yacht Club; yüksek standartlı bağlama iskeleleri, servisi, sosyal tesis imkanları ve ayrıcalıklı hizmet anlayışla yat sahiplerinin ihtiyaç duyacağı her çeşit bakım-onarım olanağı en üst seviyede sunuyor. “Mavi Bayraklı” Martı Marina tekne sahiplerine hizmet vermektedir. Kazıklar ve yüzer iskeleler üzerinde inşa edilen ve bu sayede denizin temiz kalması sağlanan, Türkiye’nin ilk denize girilebilen marinası olma özelliğiyle dünden bugüne yat sahiplerinin önemli bir uğrak yeri olan Martı Marina , dalış, rüzgar sörfü gibi su sporları ile beraber yelken eğitimi, kaptanlı yat ya da yelkenli kiralama hizmeti ve kişiye özel kaptanlık eğitimleri de verilmektedir. Denizde 430 ve karada 100 olmak üzere toplam 530 tekne bağlama kapasitesi bulunmakta.

Adres: Orhaniye Köyü Keçibükü Mevkii  Marmaris / MUĞLA

Port Iasos Marina;

 Bodrum hava alanına en yakın, doğayı sevenler ve özleyenler için sessiz dingin, gözlerden ırak konumda muhteşem bir butik marinadır. Aynı zamanda Bodrum’un en gözde beldeleri olan Güllük, Güvercinlik, Torba, Gündoğan, Türkbükü, Didim ile Yunanistan’ın Leros, Kalimnos, Farmakoni adalarına yakın, Güllük, Kıyıkışlacık Göklimanı mevkiindedir. PORT IASOS MARİNA, Güllük Körfezi içinde 150 yata güvenli bağlama yeri ve nitelikli marinacılık hizmeti sunar.

Adres: Kıyıkışlacık Köyü Göklimanı Mevkii Güllük – Milas / MUĞLA

Setur Antalya Marina;

Setur Antalya Marina’nın yat bağlama kapasitesi, denizde 235, karada 150 olmak üzere toplam 385 adettir. Marina içinde derinlik 4 – 6 metredir. Yaz sezonu boyunca hizmete açık mega yat iskelesinde, boyu 90 metreye kadar olan yerli ve yabancı pek çok mega yata hizmet verilmektedir. Marina; 60, 75 ve 200 ton kapasiteli gezer lift, 30.000m² kara alanı, 1000 m2 Yat Boya- Bakım Hangarı ve deneyimli ekibi ile yatçıların ihtiyaç duyacağı her çeşit teknik tamir ve bakım hizmetlerini vermektedir.

Adres :Büyük Liman Mevkii Liman Mah. Liman 2. Cad. No:40  ANTALYA

Setur Finike Marina;

Setur Finike Marina, Türkiye’nin güneyinde ve hemde yatçıların yurda giriş-çıkış formalitelerini kolaylıkla tamamlayabildiği hudut kapısı olan Finike’nin merkezinde yer almaktadır. Marina’nın herhangi bir kritik yaklaşım özelliği yoktur. 1997 senesinde hizmet sunmaya başlamış olan Marina, misafirlerine portakalı, turuncu ve limonu ile tanınmış Finike ileçesi içinde Akdeniz yaşantısının bütün doğallığını sunmaktadır. Yaz ve kış zamanlarında yatçıların vazgeçilmez noktalrından bir tanesi olan Marina’nın bulunduğu bölge Noel Baba Kilise ve Müzesi’ni, Kekova Batık Şehri’ni, Myrai, Sura, Kyaenai, Theimussa, Andriace, Limyra, Arykanda, Olympos, Corydella, Rhodiapolis, Idebessiois, Gagae Antik Kentleri’ni , Kalıntıları’nı , Harabeleri’ni, Asar Kilisesi’ni, Demre Kalesi’ni, Korsan ve Suluin Mağaraları’nı, eşsiz güzellikte olan Üçağız, Beş Adalar, Olympos, Adrasan, Karagöz gibi koy ve doğal çevreyi, ayrıca pek çok Mavi Bayrak’lı plajı barındırmaktadır.

Adres : Setur Finike Marina Finike / ANTALYA

Setur Kaş Marina;

Akdeniz’in maviliğini,doğanın yeşilliğini bize cömertçe sunan Kaş’ın ilgi çekici özelliklerinden birisi de Yunan Kastellorizon (Meis) Adası’na sadece birkaç mil uzaklıkta olmasıdır. Küçük feribotlarla ve teknelerle gidilen ada, güzel bir gün geçirmek için en uygun adreslerden birisidir. 472 yat kapasiteli marinanın kara kısmında 160 tekne kapasiteli çekek alanı da bulunur. Marinada 7 adet yüzer iskele ve 1 adet de dalgakıran yer almaktadır. Bununla birlikte süper ve mega yatlar da dahil olmak üzere her boyda teknenin yanaşması için elverişli su derinliği ve bağlanma imkanlarına sahiptir. 3 000 metre karelik kapalı alanında marina hizmet binaları, yat kulübü, restoranlar, spor tesisleri, mağazalar ve yatçıların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri ile Kaş Marina, Fethiye’den Kemer’e kadar olan kıyı şeridindeki marina ihtiyacını karşıladığı gibi deniz severler için de vazgeçilmez olmuştur.

Adres:  Uğur Mumcu Cad. Bucak Denizi Acısu Mevkii Kaş  / ANTALYA

Netsel Marina Marmaris;

Doğu Akdeniz’in en prestijli marinalarından biridir. Sırtını Marmaris’in eşsiz çam ormanlarına dayayan Netsel Marmaris Marina, turkuazın en özel tonlarıyla bezenmiş doğal bir göl görünümündeki Marmaris koyunun kalbinde emsalsiz bir inci gibi yer almaktadır.En önemli özelliklerinden birisi şehir marinası olmasıdır. Tarihi Marmaris kalesine ve eğlence yerlerine komşu olan marinadan, Marmaris şehir merkezine yürüyüş süresi yalnızca iki dakikadır.Netsel Marmaris Marina, kuvvetli mendirekleri ve içinde yer aldığı doğal açıdan korunaklı liman yapısıyla kötü hava şartlarına karşı en güvenli barınaklardan biridir.

Adres: Sarıana mah. M.Münir Elgin Bul. No:38/2  Marmaris / MUĞLA

Yalıkavak Marina;

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen, yine TYHA tarafından 5 Altın Çapa sahibi Yalıkavak Marina, Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süperyat marinasıdır. 620 yatı aynı anda ağırlayabilen, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir hayat stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunan Yalıkavak Marina, konforlu tesisleri ve deneyimli teknik servisi ile 140 metre uzunluğa kadar olan süperyatlara hizmet sunmaktadır. 2019 senesinde aralarında ikonik M/Y Phoenix II, S/Y Better Place, M/Y O’Mega ve M/Y Lady M & M/Y Saluzi’nin de bulunduğu 90’dan fazla süperyat, Yalıkavak Marina’yı ziyaret etti. Yalıkavak Marina, 100’den fazla markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Yalıkavak Marina ailesi bünyesinde bulunan Yalıkavak Marina, Alışveriş Merkezi, Y-Lounge&Restaurant, Yalıkavak Marina Beach Hotel, Yalıkavak Marina Boutique Hotel ve Spa & Fitness Merkezi ile sene boyunca üstün hizmet kalitesi ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Yalıkavak Marina, Dubai, Moskova ve Monaco gibi pek çok farklı şehirde gerçekleşen, dünyaca ünlü fuarlarda Türkiye’yi temsil etmektedir. Ayrıca Yalıkavak Marina, bölgenin en büyük charter fuarı olan TYBA (Türkiye Yatçılık ve Brokerlar Derneği) Yacht Show’un ve Uluslararası Balık Avcılığı Federasyonu sertifikalı her sene düzenlenen MOST Bodrum (Akdeniz Uluslararası Sportif Balıkçılık Turnuvası) Kupası’nın en temel sponsoru ve ev sahibidir. Bunların beraberinde Uluslararası Denizcilik Festivali’nin ve Bodrum Cup Yelken yarışlarının da en temel sponsorudur. Yalıkavak Marina “UNICEF Platin Ken temeltlar” programının gururlu bir katılımcısıdır ve UNICEF Türkiye Ulusal Komitesi’ne destek olarak, hem Türkiye hem de dünya genelindeki yardıma muhtaç çocukların temel haklarına kavuşmaları için çaba göstermektedir. Yılda 1000’den fazla kişiye istihdam sağlamayı başaran Yalıkavak Marina, dünyanın 120 ülkesinden gelen konuklara ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum Yarımadası’nın ve Yalıkavak bölgesinin global platformlarda tanıtılması için çalışmalar yürüten Yalıkavak Marina’nın misyonu ise, kuvvetli marka kimliği ile Türkiye’yi önümüzdeki senelerde da en iyi biçimde temsil etmektir.

Adres : Merkez Mah. Çökertme Cad. Yalıkavak – Bodrum / MUĞLA

Yorumlar
1

Adsız
Mayıs 31, 2022

Thank you man

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.