Ayna Falı

Şamanların, gelecekten haber almak için kullandıkları gereçlerden biri de aynadır. Türkiye’de fal bakıcıları bunu – bildiğimize göre- suyun düz ve aydınlık yüzü gibi kullanıyorlar. Cindâr, çağırdığı cinlere aynada istediği kişileri ve olayları yansıtmasını emreder ve buna göre de yorumunu yapar. Bu fal türü, Nostradamus gibi meşhur kahin ve falcıların tercihi olmuştur.Duru görü su falına bakanlar, bu tecrübeleri sayesinde ayna falında da başarılı olabilmişlerdir.

Ayna falına bakmak için konuyla ilgili teknik bilgileri öğrenmek yeterli değildir. Ayna falına bakabilmenin birinci şartı, kuvvetli bir irade ve cesarettir. İradesi zayıf olanlar ve cesur olmayanlar, bu işe asla soyunmamalıdırlar. Aksi takdirde ayna falına bakayım derken psikolojik travmalarla karşılaşmak büyük bir olasılıktır.

Ayna, geçmişe ve geleceğe açılan bir kapıdır. Ayna, aynı zamanda boyutlar ve mekanlar arasında bir penceredir. Dolayısıyla başka boyutlarda başka varlıklar yaşamaktadır. Bu boyutlara bilinçsizce yapılacak ani misafirlikler, bilgisiz kişiyi davetsiz misafir durumuna düşürür. Hele ki bu davetsiz misafir, hiç tanımadık biriyse ve aniden odanızın penceresini açarak içeriye dikkatli dikkatli bakan bir yabancıysa, karşı tarafın tepkisi nasıl olur. Aynen cinlerle karşılaşmaların ekserisinde ortaya çıkan çarpılma konusunda açıklanan durumların benzerleri bu konuda da ortaya çıkmaktadır.

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.