Balıkçı Tekneleri

Balıkçılık için inşa edilmiş, hem tuzlu hem de tatlı sular farklı boyutlarda balıkçı tekneleri kullanılmaktadır. Bu teknelerin yakın nitelikleri arasında, çeşitli su yollarında balıkçılık girişimlerinde hayatta kalabilmek için kararlılık güç ve dayanım sayılabilirler. Balıkçı tekneleri hem insanlı hem de insansız tiplerde olabilir. Çok amaçlı balıkçı tekneleri genelde ön yay, çubuk kilitleri, trolling motor sistemi, dıştan takma güç gibi fonksiyonları içerir.

Göller ve nehirler için tasarlanan teknelerle karşılaştırıldığında, açık deniz ortamında avlanan tekneler daha uzun boylu olacak ve tuzlu su ve daha sert şartlara dayanacak şekilde kuvvetli inşa edilmiştir. Öte yandan, alüminyum balıkçı tekneleri daha az ağırlığa sahiptir ve bir hayli dayanıklıdırlar. İnce profiller ile tasarlanan ve gemide 2-3 olta balıkçısından oluşan bas tekneler, balıkçılık için kullanılmakta olan tekne türüdür.

Yorumlar
1

Adsız
Mayıs 31, 2022

Her eve bi tane şart aynı bisiklet gibi yada ne bileyim elinizin altında olmazsa olmaz gibi illa balıkçı teknesi olmasınada gerek yok tekne olsunda varsın tenekeden olsun ����

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.