Popüler Karavan Çeşitleri

Tek Dingil Konvansiyonel Karavan;

Tek akslı karavan,yollarda en yaygın görülen karavandır. 3 ila 6,5 ​​metre uzunluğunda, 2 ila 6 kişi arasında uyuyabilir ve içeride çeşitli farklı düzenlere sahip olabilirler. Odaların çoğunda yataklar, sandalyeler, masalar, tuvalet, lavabo ve duşlu bir tuvalet ve ocak ve çalışma yüzeyine sahip bir mutfak alanı vardır. Tek dingilli karavanlar, çok yönlülükleri ve pratiklikleri için sahipleri tarafından tercih edilmektedirler.

İkiz Aks Karavanı;

Daha büyük karavanlara ek bir aks takılabilir. Bu, piyasada bulunan daha lüks karavanların bazıları için istikrarı artırmaya yardımcı olur. Daha büyük boyut, alışılmış karavanlarda bulunmayan ek alanlara ya da özel özelliklere izin verir. Bununla beraber, daha az manevra beceriyi gösterirler yollar ve kamp alanları tarafından daha kısıtlanabilirler.

Katlanır Karavan;

Depolama alanı bir sorunsa, bu sizin için karavan olabilir! Bu akıllı kampçılar, depolama ve nakliye için katlanırlar, ancak tam teşekküllü bir karavan olmak için sahada açılabilirler. Her ne kadar bu süreç biraz zaman alabilse de faydalar genelde bu dezavantajdan daha ağır basmaktadır. Katlanır karavanlar da rekabetçi bir biçimde fiyatlandırılabilir, bu da onları bütçeye duyarlı sahipler için çekici bir seçenek haline getirmektedir.

Pop Top Karavan;
Bir zamanlar modaya uygun bir seçenek olmasına karşın, bu karavanlar popülerliklerini sürdüremedi. Kamp araçları gibi, karavanda daha fazla tavan boşluğu sağlamayı başaran bir kaldırma tavanına sahiptirler. Çatı çöktüğünde, pop toplar genelde az miktarda depolama alanına sahip olanlara yardımcı olan alışılmış garajlarda saklanabilirler.

Beşinci Tekerler;

Bir Amerikan ithalatı beşinci tekerlekli karavanlardır. Birçoğu etkileyici bir yaşam alanı sunar ve bir yere vardığınızda daha da lüks bir kamp deneyimi sağlamak için katlanmış bölümlere sahiptirler. Boyutları ve tasarımları nedeniyle beşinci tekerlekler sadece kamyonetlerle çekilebilir, bu nedenle tercih edenler hala sınırlıdır.

Karavanlar bir dizi farklı şekil ve stile sahiptir.

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.