Porto Montenegro Karadağ

Kotor Körfezi’nde yer alan, UNESCO’nun koruması altındaki etkileyici manzarası, etrafını çevreleyen dağlar geniş kıyı şeridiyle Porto Montenegro, Avrupa’nın en göz alıcı marinalarından biri olarak dillerden düşmüyor. Son geliştirmelerden sonra, tesis artık dünyanın en büyük süper yatları (250 metreye kadar) alabilecek kapasiteye sahip hale geldi. Bu da, Karadağ’ın sunabileceği lüks yaşam tarzını tecrübe etmeye hevesli, daha zengin ve daha prestijli bir müşteri kitlesini marinaya gelmesini sağladı.Kanyonları, vahşi yaşam alanları ve buzul gölleri ile kaplı dağlık arazisinden, ıssız adalarına, gizli koylarına ve tarihi değerlerine ile Karadağ’ın bu küçük kasabası şimdi Avrupa’da ziyaret edebileceğiniz gözde yerlerden birisi haline gelmiştir.

Porto Montenegro Marinasi ; Obala bb, Tivat , Karadağ 

Porto Montenegro Marinası 12 -180 metre aralığında 490 tekne kapasitesi sunmaktadır. Avrupa’nın en yeni ve lüks süper yat marinalarından biri olan Porto Montenegro, Tivat şehrinde Kotor körfezinin tüm güzellikleriyle dikkat çekiyor. Tarihi, doğası ve yerel yaşamı bozulmamış, çok fazla kişi tarafından bilinmeyen, ancak tüm isteklerine yanıt veren tesislerin olduğu yerleri tercih edenler sadece Avrupalılar değil, ABD, Arap ülkeleri hatta Uzakdoğu’lular, dünya’nın en güzel koyları, adaları, tatil kasabaları ve marinaları bu bölgede olduğundan Karadağ’a gelmektedir.

  

Karadağ, yat turizminin en önemli merkezlerinden biri olmaya aday durumdadır. Son birkaç yıldır dünyanın farklı ülkelerinden yatırımcıların gözdesi olan Karadağ’daki Porto Montenegro, sürekli yeni yatırımlar ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Tivat geleceğin marina şehri ve inanılmaz bir yatırım almaktadır. Kanadalı iş adamının Karadağ devletinden çok uzun dönemli kiraladığı, eski bir askeri tersane olan Porto Montenegro Marina ile otel gibi ek çalışmalar da şehri tamamen apayrı bir noktaya götürmektedir. Ziyaretçiler marinaya hayran kaldıkları için tesisin beş yıldızlı Regent Oteli’nde milyonlarca sterlin değerinde daireler satın alarak her daim kıyıda kalabilecekleri lüks bir mekanı garantilemiş oldular.

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.