Reptilian Irkı

Reptilian binlerce yıl önce dünya dışından gelen ve insanlarla üremesi sonucu ortaya çıkan melez bir ırktır.

Bu ırk yılan gözü gibi çizik gözlü, derisi pullu kuyruklu bir ırktır. 1,5 ile 3,5 metre arasında olabilirler. İnsan formuna geçebilme özelliği olan sürüngen melezlerdir. Bu iddaaların sahibi David Icke. Eski profesyonel futbolcu, spor spikeri ve muhabir olan Icke, 1990 yılında bir medyumun ona şifacı olduğu söylemesi ile ilginç açıklamaları başlar.1991 yılında tanrının oğlu olduğunu iddaa etmiş ve bu açıklamadan sonra kendini “Dünyayı aslında kim ve ne kontrol ediyor?” sorusuna adamıştır.

Konu üzerinde yirmiyi aşın kitap yazmıştır. Dünya farklı ülkelerinde seminerler vermiştir. Teorilerindeki temel dünyanın illuminati adında gizli bir örgüt tarafından yönetildiğidir.
İlluminatiyi oluşturanlar da Reptilian olarak adlandırdığı uzaylı sürüngen melez ırktır. David Icke’a göre Ejderha takımyıldızından gelerek dünyayı ele geçirme planlarını sinsice ilerletmektedirler.
Bu melez ırkın kökenlerinin Türkiye, Irak ve İran bölgelerinin kesiştikleri noktada, dağlarda ve yer altı oyuklarında olduğunu, oradan çoğalıp dünyayı kontrol altına aldıklarını iddaa ediyor.

Amaçlarının dünyaya hakim olmak olduğunu, bunu başarmak için de insanlar arasında birbirleri yok edecek savaşlar ve salgınlar yaydığını, böylelikle insanlığın sonun geleceğini düşündüklerini söylüyor.
David Icke’ın teorisine göre binlerce yıldır dünya politikasını, savaşları, ekonomik çalkantıları ve toplumsal kaosu Reptilianlar şekillendirmektedirler.
Icke’a göre ünlü Yahudi Rothshilde ve Rockefeller aileleri ve İngiliz kraliyet ailesi Reptilian ırkından geliyor.

Bunların yanında eski Amerika başkanları baba ve oğul Bush’lar da dahil olmak üzere pek çok başkanın Reptilian ırkı olduğunu söylemektedir.
Bazıları Reptilian hikayelerinin çok eskiye dayandığını, Sümer mitolojilerinde ve Mısır firavunlarında yer aldığını söylemektedir. Bunların yanında Çin, Hint ve Yunan mitolojilerinde de yarı insan yarı sürüngen tanrı figürlerine yer verilmiştir.

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.