Teos Marina

Teos Marina ; ​Akkum Caddesi No: 4 Sığacık Seferihisar İZMİR

Türkiye ‘nin ilk sakin şehir kenti seçilen seferihisarın sığacık bölgesinde bulunan Teos Marina 480 denizde 80 tane karada tekne kapasitesindedir. İzmirin merkezine yakınlığı ile lojistik avantajı bulunan bir marinadır.Teos Marinası, tarihi Sığacık Kalesi ve Teos Antik Kent’in hemen yanında olmakla birlikte, Çeşme, Kuşadası, Efes Antik Kenti ve Meryem Ana gibi bir çok turistlik merkezlerine bir saat uzak mesafededir. Teos Marinası, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 5 çapalı marinaları içerisinde yer almaktadır. TYHA (The Yacht Harbour Association) 5 Altın Çıpa ile ödüllendirilerek global standartta kalite güvencesini sunmaktadır. IMCI (International Marine Certification Institute) 5 Mavi Yıldızlı marinalar arasında dünyada 10’uncu, Türkiye’de ise 2’nci sırada yer almaktadır.


Her türlü bakım ve tamir hizmetinin verildiği çekek sahasında 75 tonluk travellift ile maksimum 7,30 cm genişliğindeki teknelere çekme atma hizmeti sunmaktadır. Marinanın çok sayıda mağazanın yer aldığı açık konseptli çarşı bölümünde ise cafe ve restoranlar gibi yeme içme üniteleri, eğlence mekanları, butikler, kozmetik mağazaları gibi alışveriş mekanları bulunmaktadır.
 
Bozulmamış doğası, tarihi dokusu, yardımsever halkı, doğal ürünler ve yöresel lezzetleri ile öne çıkan Sığacık’ın tam kalbinde bulunan cazibe merkezidir. Konuklarına sıcak ve samimi hizmet sunmaktadır.

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.