Yengeç Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri


Yengeç  Burcu Olumlu Özellikleri 

Yengeç insanları, sadık olmamaları için çok bariz bir nedenleri olmadıkça sadıktırlar.
Sevdiklerine ve akrabalarına karşı şefkatli, koruyucu ve özenlidirler. Ayrıca, genellikle karşılığında hiçbir şey beklemezler. Nezaketleri tanımadıkları insanlara kadar uzanır.
Yengeçler bazen buz gibi uzak ve soğuk görünebilir. Ama çoğu duygusal ve empatik insanlar. Başkalarının ihtiyaçlarına karşı duyarlıdırlar.
Parlak fikirler üretme yeteneğine sahiptirler.
Yengeç insanları hayatın her alanında, iyi gününde ve kötü gününde güvenebileceğin insanlardır.
Yengeçler çoğunlukla sıcakkanlı insanlardır.

Yengeç Burcu Olumsuz Özellikleri 
Başarısızlık, Yengeç üzerinde çok kötü bir etkiye sahip olabilir, onda bırakmak, her şeyi bırakmak istemesine neden olabilir. Kanserler ayrıca geçmişe tutunma eğilimindedir.
Yengeçler bir sorunla karşılaştıklarında kabuklarına çekilme eğilimindedirler. O kabuğa girmek ve evrenden yeni bir mesaj gelene kadar çıkmamak istiyorlar. 
Yengeç burcunda doğanların ruh hali dalgalanır, sık sık değişir.
Bunu gerektirecek bir durum yokken bile insanların niyetlerinden şüphe duyabilirler. Bu nitelikler kısmen güçlü sezgileriyle ilgilidir. Genellikle gözlemlerinde yanılmazlar. Ama bunların da olumsuz bir etkisi var, sürekli belirsizlik ve güvensizlik içinde yaşamak yorucu.
 En ufak bir şey bile Yengeç insanlarını incitebilir. Ayrıca hayali bir acı ve gerginlik yaşarlar. Bu aynı zamanda doğalarının karamsar tarafıyla da ilgilidir, olumsuz sonuçlar bekleme eğilimindedirler.

Yorum ekle

Abone olmak için kaydolun

Marmaraereğlisi TEKİRDAĞ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Bu site "reCAPTCHA" ve "Google" tarafından korunmaktadır. | Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları
© 2024 | Tüm hakları bunubiliyormuydunuz.com' a aittir.